Pražský filharmonický sbor disponuje velmi bohatou diskografií a jeho nahrávky lze najít např. na nosičích vydavatelství Supraphon, Deutsche Grammophon, Decca či Sony Classical.

V závěru roku 2017 se na trhu objevily dvě novinky, album Kytice Bohuslava Martinů (Supraphon), které vzniklo ze záznamu koncertu 19. prosince 2016 ve Dvořákově síni pražského Rudolfina. Koncert se uskutečnil v rámci abonentní řady Symfonický Orchestr Českého rozhlasu a byl součástí festivalu Dny Bohuslava Martinů 2016.

Druhou novinkou od stejného vydavatelství je Epos o Gilgamešovi Bohuslava Martinů v novém podání České filharmonie a Pražského filharmonického sboru.

Obě nahrávky jsou pro své umělecké kvality vysoce ceněny českými i zahraničními hudebními kritiky.

 

Velký úspěch zaznamenává také Dvořákovo Stabat mater, na kterém se vedle sboru podílela i Česká filharmonie se svým šéfdirigentem Jiřím Bělohlávkem (vydala Decca v květnu 2017).

 

Poslední nahrávkou samostatného Pražského filharmonického sboru jsou „Kantáty z VysočinyBohuslava Martinů (vyšlo u Supraphonu v listopadu 2016).

Nahrávka Pražského filharmonického sboru byla vybrána jako Choral & Song Choice neboli tip časopisu BBC Music Magazine v kategorii sborové a písňové tvorby, v němž nejvyšší počet hvězdiček získal nejen výkon umělců, ale také vynikající zvuková kvalita záznamu. Respektovaný časopis Gramophone označil nahrávku jako Editor’s Choice neboli tip šéfredaktora.

V roce 2020 vyšla u společnosti DECCA nahrávka se skladbami Antonína Dvořáka. Poslední 2CD pod taktovkou Jiřího Bělohlávka s Českou filharmonií, na kterém se podílel i Pražský filharmonický sbor obsahuje mj. skladbu Te Deum, Biblické písně a další.